Чорноморець не хоче грати в УПЛ замість Полтави

Одеський клуб вже розпустив команду, яка грала в УПЛ, та планує скорочувати бюджет.

Чорноморець не хоче грати в УПЛ замість  Полтави

Чорноморець не хоче грати в УПЛ замість Полтави

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Одеський Чорноморець не хоче грати в УПЛ, повідомляє портал Tribuna.com.

до речі
відео дня
реклама

Клуб уже розпустив команду, яка грала в минулому сезоні, і планує урізати бюджет і грати переважно молоддю.

Раніше повідомлялося, що Полтава знімається з чемпіонату через недопуск стадіону Локомотив. УПЛ в такій ситуації обіцяла діяти згідно регламенту.

реклама