Бушман: Арсенал-Київ залишився винен мені 2 зарплати

Екс-півзахисник Арсенала-Київ Юрій Бушман розповів про заборгованості клубу перед ним.

Юрій Бушман / ФК Черкаський Дніпро

Юрій Бушман / ФК Черкаський Дніпро

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"В кінці сезону був збір, на якому були підведені підсумки. Після зборів у мене була розмова віч-на-віч з Олександром Вікторовичем Москаленком. В результаті було прийнято рішення припинити нашу співпрацю.

до речі
відео дня
реклама

Проблеми залишаються. На момент нашого розставання Арсенал мені залишився винен дві зарплати, але Москаленко пообіцяв незабаром вирішити це питання. Я не хочу говорити про терміни, але домовленість у нас є. Подивимося, як вона буде виконуватися", – цитує Бушмана profootball.ua.

Динамо, Карпати та ще 3 команди, які найбільше розчарували у першій частині сезону УПЛ

реклама