"Було трохи жим-жим": Йовічевіч – про вихід СК Дніпро-1 в 1/8 фіналу Кубка України

Головний тренер СК Дніпро-1 Ігор Йовічевіч поділився враженнями від перемоги над ВПК-Агро в 1/16 фіналу Кубка України.

Ігор Йовічевіч / Фото СК Дніпро-1

Ігор Йовічевіч / Фото СК Дніпро-1

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

"Хочу сказати одну важливу річ. Немає маленьких перемог. Ми можемо виглядати фаворитами, але є багато випадків, коли такі команди у перших раундах вилітають. У кубковому матчі завжди може якась куля залетіти. Однак сьогодні ми зробили достатньо, щоб завоювати перемогу.

до речі
відео дня
реклама

Загалом, заслужена перемога. Шкода, що не використали моменти, щоб зробити рахунок більшим. Було трохи "жим-жим", що рахунок 2:1, але загалом перемога є заслуженою і дуже важливою у підготовці до матчу із Зорею. Дещо турбує Логінов з його привідним м’язом та Когут, в якого заблокувало спину, але будемо сподіватися, що вони відновляться", – цитує Йовічевіча офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, СК Дніпро-1 мінімально здолав ВПК-Агро у матчі 1/16 фіналу Кубка України (2:1). Жеребкування 1/8 відбудеться 24 вересня.

"Кварцяному під гарячу руку не потрапляв": Сімінін – про нові Карпати, свій гол Динамо, 9 вилучень і втечу на дискотеку

реклама