"Бракує Забарного та Миколенка": Попов – про непрості часи Динамо

Захисник "біло-синіх" Денис Попов зізнався, що киянам зараз не завадили б колишні оборонці, які переїхали в АПЛ.

Денис Попов / ФК Динамо

Денис Попов / ФК Динамо

"З Миколенком я на зв'язку, а з Забарним – ні. У Віталія все гаразд. Були трохи проблеми, хворів. Але зараз, слава Богу, все гаразд.

до речі
відео дня
реклама

Ми вже рік не бачилися. Зараз Динамо переживає непрості часи. Цих хлопців нам бракує", – сказав Попов у коментарі ВЗБІРНА.

Нагадаємо, Динамо після 18-ти турів йде у турнірній таблиці УПЛ на четвертій сходинці і відстає від лідера – Шахтаря – на 9 очок (у "гірників" ще є гра у запасі).

Зоря переграла Динамо у матчі УПЛ – орендовані кияни помучили, жахіття команди Луческу без лідера і контраст замін

реклама