Бойко – про суперника Динамо в 1/4 Кубка України: "Взагалі байдуже, хто попався"

Голкіпер Динамо Денис Бойко прокоментував результати жеребкування Кубка, яке вибрало для киян Олександрію.

Денис Бойко / Сайт Динамо

Денис Бойко / Сайт Динамо

– Задоволені жеребкуванням?

– Взагалі байдуже, хто попався.

до речі
відео дня
реклама

– Як оцінюєте шанси Динамо на вихід до півфіналу?

– До матчу шанси завжди 50 на 50. А там буде видно.

– Ви відіграли повний матч 1/8 фіналу Кубка проти Маріуполя, всі кубкові зустрічі минулого сезону. У вас є домовленість із Луческу, що ви – основний воротар у цьому турнірі?

– Жодної домовленості немає. Тренер обирає воротаря перед кожним матчем, – сказав Бойко у коментарі Tribuna.

"Бив себе у груди, заступався за пацанів, щось доводив Кварцяному": він продавав шпалери на ринку і став легендою Волині

реклама