Блохін: Мені не цікаво дивитись УПЛ, її рівень дуже впав

Легенда київського Динамо Олег Блохін поділився своєю думкою щодо рівня української Прем'єр-ліги.

Олег Блохін / dynamo.kiev.ua

Олег Блохін / dynamo.kiev.ua

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

"Рівень української Прем'єр-Ліги впав – мені її нецікаво дивитися. Тільки у чотирьох команд позитивна різниця забитих і пропущених м'ячів. Це одна з причин, чому до півфіналу Кубка України потрапили дві команди з Першої Ліги. Не хочу нікого ображати, але на матчі Олімпіка ходять по 50 чоловік. Ось вам і рівень", – розповів Олег Блохін, передає Sportarena.

до речі
відео дня
реклама

Нагадаємо, що легенди Динамо Олег Блохін та Ігор Бєланов провели жеребкування півфіналів Кубка України. За результатами жеребкування, Інгулець зустрінеться із Зорею, а СК Дніпро-1 спробує свої сили проти чинного володаря Кубка України – донецького Шахтаря.

Шахтар – Динамо: янголи і демони Гармаша з Мораєсом, океан жовтих, 2 вилучення, реванш за 2015-й та дивовижні цифри

реклама