Безус про переможний гол естонцям: Мій штрафний – імпровізація і фарт

Півзахисник збірної України Роман Безус прокоментував перемогу над Естонією (1:0) в товариському матчі.

Роман Безус / УАФ

Роман Безус / УАФ

"Був радий зіграти. Вдалося забити переможний м'яч. Грав на не зовсім звичній позиції, але в цілому задоволений. Тренери спробували багатьох нових гравців. Головне, що ми перемогли. Ми привчили до своєї гри всіх уболівальників.

до речі
відео дня
реклама

Тренер перед матчем говорив, що ми повинні показати хороший футбол і здобути результат. У першому таймі було багато моментів. Мій штрафний – імпровізація і фарт. Це не домашня заготовка.

Кожен, хто приїжджає в збірну, відчуває себе гравцем команди. Так, у нас є кістяк, але коли хтось випадає, ти можеш отримати шанс. Коли у мене не було ігрової практики в клубі, Шевченко дзвонив мені і підтримав", – поділився Безус в ефірі телеканалу Футбол 1.

Додамо, що Україна мінімально перемогла Естонію в товариському матчі (1:0), а єдиний гол забив якраз Безус.

Україна втрачає 8 зірок основи перед Естонією і Сербією: Шевченко ніколи не мав стільки проблем – хто замінить лідерів

реклама