"Барселона" у більшості не змогла переграти "Малагу"
У матчі 12 туру Прімери "Барселона" на "Камп Ноу" не змогла перемогти "Малагу" (0:0).

Неймар / Getty Images
Господарі прогнозовано заволоділи ініціативою вже з перших секунд поєдинку. В першому таймі каталонці створили декілька моментів, однак всі удари не досягли своєї цілі. Гості у відповідь провели декілька контратак, а найкращим гравцем "Малаги" у першому таймі був Сандро, який кілька разів турбував тер Штегена.
Другий тайм також проходив під контролем каталонців, однак і "Малага" змогла створити небезпечний момент. Хуан Карлос прийняв хороший пас, а тер Штеген помилився на виході. Нападнику залишалося лише влучити у порожні ворота з гострого кута, що йому і не вдалося. На 68 хвилині Льоренте отримав пряму червону картку за грубий фол проти нападника "Барселони" і залишив свою команду в меншості. Після цього гості закрилися у захисті, а каталонцям все важче було створювати моменти.
Вже аж на 83 хвилині арбітри помилково не зарахували чистий гол "Барселони", зафіксувавши положення поза грою в Андре Гомеша, який пробив у поперечину, а в порожні ворота переправив м'яч Піке. А на 4 компенсованій хвилині Камені здійснив приголомшливий сейв, врятувавши ворота після удару Неймара головою. На 90+7 хвилині Хуан Карлос отримав вилучення за розмови на підвищених тонах з арбітром.
Після цього матчу "Барселона" залишилася на другому місці, маючи в активі 26 очок, відстаючи від "Реала" на 1 пункт. "Малага" вдруге поспіль не пропустила на "Камп Ноу" та піднялася на 10 позицію з 16-ма очками.
Іспанія. Прімера, 12 тур
"Барселона" – "Малага" – 0:0
Вилучення: Льоренте, 69, Хуан Карлос, 90+7.
Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу
