Атлетіко оголосив про втрату ще двох ключових гравців через COVID-19
У таборі мадридського клубу трапився спалах сумнозвісного захворювання.

Фото ФК Атлетіко
Всі інсайди про зірок збірної України.
Півзахисники Атлетіко Тома Лемар та Ектор Еррера здали позитивний тест на наявність коронавірусу, повідомляє офіційний сайт клубу.
реклама
Гравці відправлені на самоізоляцію. Про самопочуття футболістів поки не зазначається. Раніше COVID-19 зафіксували у молодого таланта "матрацників" Жоау Феліша.
Нагадаємо, Атлетіко є беззаперечним лідером турнірної таблиці Ла Ліги, підопічні Сімеоне з двома матчами у запасі випереджають Барсу та Реал на 7 очок.
