Арсенал втратив трьох ключових гравців через ризик коронавірусу

Арсенал зіткнувся із серйозними кадровими труднощами перед напруженим періодом в АПЛ.

Вілліан / Reuters

Вілліан / Reuters

Габріел, Давід Луїс і Вілліан не потрапили до заявки на матч проти Челсі, повідомляє Twitter "канонірів".

до речі
відео дня
реклама

Арсенал вирішив вжити заходів через ризик захворювання на коронавірус. Габріел пропустить щонайменше три наступні матчі, оскільки контактував з людиною, яка здала позитивний тест. У Вілліана і Луїса інша ситуація – екс-гравців Шахтаря та Челсі вирішили поберегти через погане самопочуття, хоча їхні останні тести були негативними.

Додамо, що найближчими суперниками Арсенала в АПЛ стануть Брайтон та Вест Бромвіч.

Астон Вілла у меншості розгромила Крістал Пелас, Саутгемптон та Фулхем не виявили сильнішого

реклама