Наставник РБ Лейпциг – про нічию з Манчестер Сіті: "До перерви ми не були на рівні Ліги чемпіонів"

23 лютого 2023 Читать на русском

Головний тренер "биків" Марко Розе прокоментував нічию в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з "містянами" (1:1).

"Провели два дуже, дуже різних тайми. У першому в нас нічого не вийшло, ми просто ганялися за м'ячем, а коли отримували його – нічого не демонстрували.

РБ Лейпциг – Манчестер Сіті – 1:1 – відео голів та огляд матчу

Другий був зовсім іншим. Ми краще володіли м'ячем і зіграли так, як планували. Якби ми більше володіли м'ячем і менше його втрачали, то могли б контратакувати суперника зі своєї половини поля. До перерви ми не були на рівні Ліги чемпіонів у всіх відношеннях", – цитує Розе офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, на гол Мареза в середині першого тайму відповів Гвардіол за 20 хвилин до завершення зустрічі. Матч-відповідь між команлами відбудеться 14 березня в Манчестері. Початок зустрічі о 22:00.

Манчестер Сіті провалив тайм на полі Лейпцига та ускладнив собі життя в ЛЧ – Гвардіол покарав Гвардіолу за пасивність