Наставник Аякса Тен Хаг прокоментував перемогу над Ювентусом

17 квітня 2019 Читать на русском

Головний тренер Аякса Ерік Тен Хаг вважає, що у другому таймі у Ювентуса не пішла гра.

"Ця гра зовсім не схожа на ту, що була в Мадриді. На початку була битва, багато фізичної боротьби. Ми були добре організовані, але нам потрібно було пережити бурю. Було лише кілька моментів, в яких щось не спрацювало.

Ювентус – Аякс: 19-річний капітан творить казку для гостей, Динамо причетне до рекорду ЛЧ, а одного Роналду – замало

У другому таймі у Ювентуса не йшла гра, і на полі почали з'являтися вільні зони. Тоді ми отримали можливість більше грати в футбол і створили 3-4 залізних моменти.

Ювентус – Аякс – 1:2 – відео голів і огляд матчу

Нам, мабуть, слід було раніше вирішити результат матчу, але так вийшло, що довелося чекати стандарту, щоб забити переможний м'яч", – цитує Тен Хага офіційний сайт УЄФА.