Наставник Антверпена прийшов голяка на прес-конференцію після божевільного камбеку в Лізі Європи

27 серпня 2021 Читать на русском

Головний тренер Антверпена Браян Пріске влаштував шоу після виходу команди в групу ЛЄ.

Антверпен продемонстрував справжній характер. Перший матч плей-офф кваліфікації Ліги Європи завершився поразкою з рахунком 2:4.

Ліга Європи: Рейнджерс вибив жертв Вернидуба і Ко, фіаско Славії і героїчний камбек Антверпена – усі результати

Вдома Антверпен доволі швидко забив один м'яч, але повторити успіх не вдавалося аж до завершальних хвилин. Зрештою, гру вдалося перевести у овертайм, який завершився без голів. У серії пенальті точнішими були бельгійці.

Однак найбільше уваги привернув наставник команди вже після гри. На традиційну прес-конференцію Браян Пріске, вочевидь, прийшов відразу після душу. З одягу на 44-річному фахівцеві був лише рушник, зав'язаний на його бедрах.

Результати жеребкування групового турніру ЛЧ – важкі суперники Динамо і Шахтаря, Яремчук повертається в Україну