"На другий тайм вийшли корупціонери, а не судді", – скандал у матчі Другої ліги

12 травня 2019 Читать на русском

Тренер Поділля Віталій Костишин залишився вкрай невдоволеним роботою рефері у матчі проти Полісся.

Наставник Поділля вважає, що на другий тайм арбітри вийшли з "іншою" мотивацією.

"Рахунок може бути різними. Грали ми добре, виглядали гідно, грали у футбол. А те, що судді на другий тайм вийшли із зовсім іншою мотивацією, корупціонери, то це нікуди не годиться. Нам кожну гру б'ють пенальті.

Перша ліга: Прикарпаття несподівано розтрощило СК Дніпро-1, Металіст 1925 не зміг перемогти Гірник-Спорт

Може, досить вже? Про який футбол може йти мова. Садіть сюди суддів і розмовляйте з ними, хто куди втік. Чому так?", – поскаржився Костишин на післяматчевій прес-конференції.

Друга ліга: Минай мінімально здолав Верес, Полісся перемогло Поділля

Нагадаємо, Поділля у домашньому матчі 24-го туру Другої ліги поступилося Поліссю з рахунком 1:0. Долю зустрічі вирішив єдиний м'яч гостей, який був забитий з пенальті. Окрім цього арбітр вилучив гравця хмельницького клубу Сергія Швеця.