Мудрик став автором першого гола збірної України у 2022 році – відео ефектного м'яча у дебюті за національну команду

11 травня 2022 Читать на русском

Вінгер збірної України Михайло Мудрик відзначився голом у воротах менхенгладбахської Борусії у товариському матчі.

Товариські матчі
завершено
-

Збірна України повела в рахунку у грі з Борусією М вже на 9 хвилині зустрічі – автором став Михайло Мудрик.

Борусія М – Україна: онлайн-трансляція матчу – Мудрик дебютує, домінування Динамо в основі

Гольову атаку розпочав Микола Шапаренко, який шведою вирізав класну передачу на хід Мудрику. Вінгер випередив захисника, проскочивши між ним та голкіпером, та закотив м'яч вже у порожні ворота.

Додамо, що перший тайм завершився з рахунком 1:1 – через 5 хвилин Конор Носс потужним ударом у ближню дев'ятку змусив капітулювати Георгія Бущана.

Росія напала на Україну: Мудрик не рветься в топ-чемпіонати, перший матч збірної під час війни (LIVE)