Мудрик привітав з виходом на Євро-2024 лідера збірної Італії, який засумнівався у скандальному рішенні арбітра

21 листопада 2023 Читать на русском

Вінгер збірної України Михайло Мудрик по-своєму віддячив воротарю збірної Італії Джанлуїджі Доннаруммі, який заявив, що у ворота "Скуадри адзурри" можна було призначити пенальті.

Доннарумма після поєдинку заявив, що на останніх хвилинах гри Україна дійсно могла претендувати на пенальті через падіння Мудрика.

Україна в плей-офф відбору на Євро-2024: потенційні суперники, 33% на погане жеребкування

Українець у своєму Instagram виклав скріншот з коментарем італійця, дописавши: "Добре зіграв. Вітаю з виходом на Євро", і додав емодзі оплесків.

Нагадаємо, Україна та Італія розійшлись миром (0:0), а ключовий епізод матчу стався на останніх хвилинах, коли Мудрик впав у штрафному суперників після контакту з Крістанте. Втім, арбітр проігнорував цей епізод.

Викриття Мудрика, ЗМІ пояснили, чому Мансано не дав пенальті – однозначний вердикт судді, Україна має поїхати на Євро