Мудрик офіційно став найкращим гравцем матчу Челсі – Лідс

29 лютого 11:24 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Вінгер Челсі Михайло Мудрик дуже продуктивно провів матч 1/8 фіналу Кубка Англії проти Лідса (3:2).

Українець вперше за місяць вийшов у стартовому складі. Мудрик забив один із голів Челсі й покинув поле лише у компенсований до другого тайму час.

Мудрик забив у Кубку Англії, виправдавши експеримент Почеттіно – Челсі вирвав важку перемогу над Лідсом

Гру Михайла оцінили належним чином. Саме Мудрик став найкращим гравцем матчу проти Лідса. Про це повідомляє прес-служба Челсі.

Варто зауважити, що це був перший гол нашого земляка у 2024 році. Загалом у нинішньому сезоні Мудрик встиг зіграти на клубному рівні 27 матчів, у яких забив 5 голів та віддав три результативні передачі.

Топ-суперники для Ліверпуля і Манчестер Сіті, Челсі пощастило – результати жеребкування чвертьфіналів Кубка Англії