Мудрик дратує тренера, партнера і ризикує сильно впасти в ієрархії Челсі – Англія знищує українця після перемоги 6:1

25 січня 22:30 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Михайло Мудрик не міг на повну святкувати вихід Челсі у фінал Кубка англійської ліги.

Лондонці розірвали Мідлсбро з рахунком 6:1, але українець провів далеко не найкращий тайм, повідомляє The Chelsea Chronicle.

Почеттіно розсекретив, чому замінив Мудрика в матчі з Мідлсбро: "Це був непотрібний ризик"

Вже до перерви Челсі вів 4:0, проте Мудрик "відзначився" лише жовтою карткою. Маурісіо Почеттіно не став терпіти та зняв вінгера після 45 хвилин. Претензії до Михайла мав і хавбек Енцо Фернандес. Мудрик часто ухвалював неправильні рішення, перетягував ковдру на себе і гальмував атаки команди.

Джерело пророкує, що 26 січня у матчі Кубка Англії проти Астон Вілли українця в старті не буде. Ноні Мадуеке якісно провів другий тайм з Мідлсбро, відзначившись голом. Наразі англієць явно випереджає Мудрика в очах Почеттіно.

Мудрик дограється до оренди, або В чому українець найкращий – як здали нерви у 4 партнерів, тренера Челсі й навіть судді