"Мудрик – це хаотичний вихор": легенда Арсенала оцінив перспективи українця в Челсі

8 жовтня 2023 Читать на русском

Екс-захисник Арсенала та збірної Англії Мартін Кіоун поділився думками щодо гри вінгера Челсі Михайла Мудрика.

"Почеттіно сказав, що "не можна купити впевненість у супермаркеті", але після того, як Мудрик забив свій перший гол у ворота Фулхема, він може вилізти зі своєї шкаралупи.

Зінченко зазнав нищівної критики через підтримку Ізраїля – вчинок українця викликав обурення

Мудрик – це хаотичний вихор, який завжди рухається зі швидкістю 100 миль на годину", – цитує Кіоуна Daily Mail.

Нагадаємо, напередодні Михайло вийшов на заміну у матчі 8-го туру АПЛ проти Бернлі (4:1) на 83-й хвилині, однак відзначитись результативними діями не зміг. Загалом, у поточному сезоні у доробку українця 1 гол у 8-ми поєдинках за Челсі.

Манчестер Юнайтед влаштував переможний камбек у стилі фіналу ЛЧ-1999, Челсі розгромив Бернлі – Мудрик зіграв 15 хвилин