Моурінью виділив ключовий момент поразки Ліверпулю

29 січня 2021 Читать на русском

Головний тренер Тоттенхема Жозе Моурінью підсумував поразку від Ліверпуля (1:3) у 20 турі АПЛ.

"Дуже важко протистояти стільком індивідуальним помилкам в захисті. Звичайно, якщо ви не заб'єте чотири м'ячі проти Ліверпуля. Кожного разу, коли ми поверталися у гру, з'являлася нова помилка.

Тоттенхем – Ліверпуль – 1:3 – відео голів та огляд матчу

Перший м'яч був початком усього. Вже на першій хвилині сталася помилка, яка дала шанс Садьйо Мане. Команда була впевнена, грала добре, гол Сона очевидно був з офсайду. В цей час команда була стійкою і активною, а потім настає гол, який є копією моменту на першій хвилині. Хвилини перша і 48-а – однакові помилки.

Посеред тайму ми втратили Харрі Кейна, а на першій хвилині другого тайму ще одна помилка і ще один гол. Хороша реакція, 2:1, команда б'ється і повертається в гру. Потім ще одна помилка, і це 3:1 – дуже важко боротися з такою кількістю помилок", – наводить слова Моурінью ВВС.

Ліверпуль переміг Тоттенхем: кінець розмовам про кризу мерсисайдців, жахливий футбол "шпор", концерт Мане та Трента