Молодий воротар відбив пенальті і помер за кілька хвилин – трагедія відбулась на очах рідного брата

13 лютого 2023 Читать на русском

Бельгію сколихнула жахлива історія з аматорського футболу.

Голкіпер Арне Еспіл помер прямо під час матчу, повідомляє HN. Йому було всього 25 років.

Головний тренер турецької команди помер у реанімації внаслідок землетрусу

Еспіл виступав за команду Вінкель Спорт Б на рівні провінційної ліги Західної Фландрії. У суботу (11 лютого) відбувалася чергова гра, а воротар був одним із головних героїв. На 60-й хвилині Еспіл відбив пенальті і зберіг для Вінкеля перевагу 2:1. Втім, через кілька секунд після свого успіху Арне впав на газон у страшних судомах. Бригада швидкої допомоги була поряд і вжила всіх заходів, але серце Еспіла зупинилось дорогою до лікарні. Не допоміг навіть дефібрилятор.

Звичайно, матч не дограли. Молодший брат Еспіла, 20-річний Аарон, сидів на лаві запасних Вінкеля і бачив все жахіття на власні очі.

"У мене з Еріксеном однаковий діагноз": у футбол потрапив через оголошення в газеті, грав у Петракова, запалює в Харкові