Міжнародний кубок чемпіонів: Манчестер Юнайтед у напруженій перестрілці по пенальті переміг Мілан

26 липня 2018 Читать на русском

Манчестер Юнайтед виявився сильнішим у поєдинку проти Мілана в рамках Міжнародного кубка чемпіонів. Звіт про матч читайте на сайті "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Матч Мілан – Манчестер Юнайтед розпочався о 6:00 за київським часом. Обидва наставники вирішили поекспериментувати з основним складом. Команди встигли обмінятись голами вже на початку матчу.

На 12-й хвилині форвард Манчестер Юнайтед Алексіс Санчес відкрив рахунок. Та не пройшло і 5 хвилин, як Мілан зрівняв шанси. За італійський клуб відзначився півзахисник Хесус Сусо.

Манчестер Сіті з Зінченком програв Ліверпулю в матчі Міжнародного кубка чемпіонів

Сильнішого команди з'ясовували у серії післяматчевих пенальті, де влучнішими виявились гравці МЮ, перегравши суперника з вражаючим рахунком 9:8.