Мілевський відзначився красивим асистом за Кішварду

11 грудня 2018 Читать на русском

Колишній нападник Динамо Артем Мілевський віддав красиву гольову передачу за Кішварду.

У 17 турі чемпіонату Угорщини Кішварда Мілевського грала проти Діошдьйора. Український нападник вийшов на поле з перших хвилин поєдинку.

Мілевський може опинитись у чемпіонаті Індонезії, – Панков

На 33 хвилині матчу колишній форвард Динамо віддав красиву результативну передачу п’ятою у дотик на голову партнера, який пробив у дальній верхній кут воріт. М’яч відбився від поперечини в землю, а арбітр після секунди роздумів вказав на середину поля.

Наші за кордоном: геніальний Шахов, протиріччя Зозулі, гонитва Ковталюка, жертва суддів – Лук’янчук

Зауважимо, що матч закінчився з рахунком 1:1. Кішварда Мілевського перебуває на передостанньому місці, маючи у своєму активі 13 очок.