Слабка гра та нереалізований пенальті Маліновського у відеоогляді матчу Мілан – Аталанта – 1:1

25 липня 2020 Читать на русском

Аталанта в рамках 36-го туру Серії А розписала бойову нічию з Міланом. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Мілан ще до середини першого тайму вийшов вперед: Хакан Чалханоглу з лівого флангу зі штрафного майстерно закрутив м'яч у праву дев'ятку, не залишивши шансів П'єрлуїджі Голліні.

Маліновський не зміг реалізувати пенальті в матчі з Міланом – відео промаху українця

Згодом Лукас Білья наступав шипами на ногу Руслан Маліновському у власному штрафному майданчику і арбітр, скориставшись системою VAR, призначив одинадцятиметровий. Сам українець взявся виконувати пенальті, однак не зміг переграти Джанлуїджі Доннарумму. Ще до перерви Дуван Сапата виправив помилку півзахисника збірної України і зумів зрівняти рахунок, однак цей гол став останнім у матчі.

Як наслідок, Аталанта з 75 очками залишилась другою, Мілан з 60 пунктами – шостий.

Мілан – Аталанта: Маліновський стає жертвою прокляття імені Шахтаря, Ібра – король і без голів, вечір рекордів