Металіст розписав нічию у спарингу – новачок врятував від поразки

8 лютого 2022 Читать на русском

Харків'яни продовжують активну підготовку до продовження сезону, провівши черговий контрольний матч. Читайте звіт про поєдинок на Футбол 24.

Контрольні матчі

Металіст – Петролул – 1:1

Голи: Чідоміре, 34, (пен.) – Буйя, 2

Харків'яни не надто вдало провели матч з представником другого дивізіону чемпіонату Румунії – Петролулом. Вже на 2 хвилині Буйя вивів румунів вперед. Втім, на перерву команди пішли за нічийного рахунку – Чідоміре ударом з пенальті вирівняв становище. Як виявилось, цей гол став останнім у зустрічі.

Металіст оформив трансфер бразильця, якому співав дифірамби Ярославський – новачок отримав культовий номер

Додамо, що Металіст сьогодні зіграє ще один поєдинок – з Вересом у рамках Зимового кубка. Початок зустрічі о 19:00.

Динамо дотиснуло брутальний Рудар – черговий гол Вітінью закономірно увінчав зусилля української атаки