Мессі влаштував мотиваційну промову у перерві матчу з Інтером – Барселона здійснила вражаючий камбек

3 жовтня 2019 Читать на русском

Лідер Барселони Ліонель Мессі надихнув партнерів на камбек у перерві матчу другого туру Ліги чемпіонів проти міланського Інтера.

Аргентинець взяв слово після невдалого першого тайму, який Барселона програла з рахунком 0:1.

Ракітіч пропустив матч Барселона – Інтер: дружина футболіста відповіла Вальверде

"Давайте не будемо втрачати голову, хлопці. Ми виходимо і будемо тиснути ще більше, все нормально", – Diario Sport наводить слова Мессі одноклубникам у підтрибунному приміщенні. У другому таймі каталонці вирвали перемогу завдяки дублю Луїса Суареса, який забив другий м'яч саме з передачі 32-річного аргентинця.

Після двох турів Барселона ділить першу сходинку групи F з дортмундською Борусією (в обох команд по 4 очки в активі).

Барселона – Інтер: оздоровлення футболу "блаугранас" при купі запитань, шикарна команда Конте та історичний гол Лаутаро