Мессі пояснив, чого йому не вистачає для повернення до найкращої форми

3 жовтня 2019 Читать на русском

Нападник Барселони Ліонель Мессі поділився думкою щодо своїх проблем на початку поточного сезону.

"Намагаюся повернутися в тонус. Матч проти Інтера став першим з початку сезону, в якому я провів всі 90 хвилин.

Мессі влаштував мотиваційну промову у перерві матчу з Інтером – Барселона здійснила вражаючий камбек

Радію успішному завершенню матчу. Звичайно, я втомився, мені ще не вистачає ритму, але, як і вся команда, по ходу матчів я повернуся в цей ритм. Протягом року я звик грати і не відставати від ритму гри, тому що ми мало що можемо зробити в процесі тренувань. Ми граємо щотижня. Неділя, середа... Важко проводити серйозні тренування в таких умовах", – наводить слова Мессі Goal.

Нагадаємо, зірковий аргентинець віддав гольову передачу Луїсу Суаресу, який приніс перемогу Барселоні у матчі Ліги чемпіонів проти Інтера (2:1).

Барселона – Інтер: оздоровлення футболу "блаугранас" при купі запитань, шикарна команда Конте та історичний гол Лаутаро