Матч Словацко – Кельн був перерваний через туман, його дограють сьогодні

28 жовтня 2022 Читать на русском

Матч 5-го туру групового етапу Ліги конференцій Словацко – Кельн буде дограно у п'ятницю, 28 жовтня.

Кельн у своєму офіційному Твіттері оголосив про те, що матч 5-го туру Ліги конференцій проти Словацко буде дограно у п'ятницю, 28 жовтня. У четвер цю зустріч було перервано через дуже густий туман.

Ліга конференцій: динамівець голом дозволив очолити групу, АЗ ускладнив завдання СК Дніпро-1 – усі результати

Спочатку стартовий свисток матчу Словацко – Кельн мав пролунати о 19:45 за київським часом. Однак через погіршення погодних умов зустріч відклали спочатку на 30 хвилин, а потім – на 75 хвилин.

Через 7 хвилин після початку матчу головний арбітр Гіоргі Круашвілі зупинив гру через те, що туман так і не розвіявся.

У п'ятницю команди відновлять гру з сьомої хвилини з рахунку 0:0.

СК Дніпро-1 прорвався у плей-офф Ліги конференцій, втримавши перемогу над Аполлоном завдяки шедевру Піхальонка