Матч Реала спровокував подвійний суддівський скандал: "Або ви не знаєте правила, або не хочете його застосовувати"

30 січня 2023 Читать на русском

Поєдинок 19 туру Прімери між Реалом та Реал Сосьєдадом (0:0) приніс гарячі дискусії навколо арбітражу.

На 76-й хвилині захисник "вершкових" Начо руками заважав Асьєру Ільярраменді кинути аут. У гравця Реала на той момент вже була жовта, але головний суддя Мелеро Лопес не захотів показувати другу за відверте порушення.

Через кілька хвилин покарання уник і головний тренер Сосьєдада Іманоль Альгуасіль, який схопив м'яч в руки та почав імітувати порушення Начо. Колишній арбітр ФІФА, а нині експерт Ітурральде Гонсалес розкритикував дії Мелеро Лопеса в обидвох ситуаціях.

Суддівський вибух в Прімері – VAR зарахував гол з півметровим офсайдом, польовому арбітру соромно за колег

"Це було чітке вилучення Начо, друга жовта картка. Якщо це робить тренер, то відразу червона. Якщо це робить гравець, то жовта. Тренер не може забирати м'яч і заважати грі.

Я не припускаю, що у Прімері судді не знають регламенту. Але тут продемонстровано саме це. Або ви не знаєте правила, або не хочете його застосовувати. Це одна з найсерйозніших помилок, що сталися. Це друге чітке попередження для Начо. Вилучення Іманоля також не підлягає обговоренню. Потрібно знати правила", – наводить слова Ітурральде Гонсалеса AS.

Реал розписав нічию з Сосьєдадом у "королівському" дербі на Бернабеу – мадридці відпустили Барселону у відрив на 5 очок