"Марсель на правильному шляху": Маліновський оцінив свій дебют на Велодромі

15 січня 2023 Читать на русском

Український легіонер Руслан Маліновський поділився емоціями від матчу з Лор'яном (3:1) у 19-му турі Ліги 1.

"Я дуже задоволений результатом. Після кількох помилок у першому таймі нам вдалося створити простір і забити три голи. Ми на правильному шляху.

"Маліновському вдасться адаптуватися": наставник Марселя прокоментував дебютний вихід українця у старті

Я почуваюся добре. Марсель – гарне місто з видом на море. Тут є все, щоб добре працювати", – сказав Маліновський на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, Маліновський вперше вийшов у старті Марселя і провів на полі 66 хвилин. Команда українця після 19-ти турів йде у турнірній таблиці чемпіонату Франції на третій сходинці, відстаючи від лідера на 5 очок.

Маліновський класно дебютував у основі Марселя – допоміг забити гол, майже віддав асист та отримав високі оцінки