Марсель впевнено обіграв Нім та повернувся в зону Ліги чемпіонів – Віллаша-Боаша вилучили за надмірні емоції

5 грудня 2020 Читать на русском

Нім та Марсель відкрили програму 13 туру французької Ліги 1.

Ліга 1, 13 тур

Нім – Марсель – 0:2

Голи: Бенедетто, 57, Жермен, 84

Вилучення: Кубас, 77 (Н)

Марсель мав величезну перевагу у першому таймі, однак змарнував усі свої моменти. Це викликало величезне обурення тренера провансальців Андре Віллаша-Боаша, який дуже емоційно поводився на бровці і таки отримав свою червону картку.

Неймар продовжить контракт із ПСЖ, якщо Мессі приєднається до клубу, – Mundo Deportivo

Бенедетто відкрив рахунок на 57 хвилині. Альваро виконав ідеальне закидання на аргентинського форварда, а той пробив повз голкіпера. В середині тайму Нім залишився в меншості і не зміг гідно відповісти гостям. Натомість Жермен добив суперника, оформивши остаточні 2:0.

Перемога дозволила Марселю повернутися в зону Ліги чемпіонів – друга сходинка. Нім продовжує йти 16-им.

Помста з минулого для Реала та Ман Юнайтед, нова німецька класика та дербі Північного Лондона: топ-5 матчів євровікенду