Манчестер Юнайтед знову розгромив суперника на зборах – 4 голи другий матч поспіль та гучний дебют

15 липня 2022 Читать на русском

Підопічні Еріка Тен Хага легко розібралися з австралійським Мельбурн Вікторі.

Товариський матч

Мельбурн Вікторі – Манчестер Юнайтед – 1:4

Голи: Ікономідіс, 5 – Мактомінай, 43, Марсьяль, 45+1, Рашфорд, 78, Лупанку, 90 (авт)

Австралійська команда забила швидкий гол, піймавши "червоних дияволів" на контратаці. Але це була остання результативна дія господарів. Незадовго до перерви Мактомінай і Марсьяль вивели Манчестер Юнайтед вперед.

Манчестер Юнайтед розгромив Ліверпуль у дебютному матчі Тен Хага – Фред вишукано покарав Аліссона

Наприкінці гри підопічні Тен Хага забили ще двічі. Спершу Рашфорд проштовхнув м'яч повз кіпера, а на 90-й хвилині манкуніанцям допоміг автогол суперника. Останні кілька хвилин на полі провів Нані – екс-зірка МЮ дебютував за Мельбурн Вікторі якраз проти головної команди свого життя.

1:4 – Манчестер Юнайтед після розгрому Ліверпуля здобув другу впевнену перемогу в турне Австралією і Таїландом.

УЄФА оголосив розподіл грошей у Лізі чемпіонів-2022/23 – скільки вже заробив Шахтар і скільки може дістатися Динамо