Манчестер Юнайтед програв 19-й команді Іспанії, пропустивши чотири м'ячі

8 грудня 2022 Читать на русском

Манчестер Юнайтед програв Кадісу з рахунком 2:4.

У товариському матчі, який відбувся в середу, 7 листопада, Манчестер Юнайтед поступився Кадісу з рахунком 2:4. Голами у складі "червоних дияволів" відзначилися Антоні Марсьяль (з пенальті) та Коббі Майну.

Манчестер Юнайтед визначився з планами на Мудрика – британський журналіст грає на руку Арсеналу

За іспанську команду забивали Карлос Гарсія, Антоні Лосано, Рубен Собріно та Томас Аларкон. У цій зустрічі головний тренер МЮ Ерік тен Хаг задіяв низку гравців молодіжної команди клубу. Гравці першої команди Юнайтед (Ван-Біссака, Лінделеф, Мактомінай, Еланга, ван де Беек та Марсьяль) провели на полі не більше тайму.

Англія розгромила Сенегал і вийшла у чвертьфінал ЧС-2022 – два герої Саутгейта і фініш для найкращих африканців