Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу за участі Зінченка – як це було

24 квітня 2019 Читать на русском

Манчестер Сіті завдяки голам Бернарду Сілви та Лероя Сане переграв Манчестер Юнайтед у дербі на "Олд Траффорд", випередивши Ліверпуль у турнірній таблиці.

Матч 31-го туру АПЛ Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті розпочався о 22:00 за київським часом та завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 0:2. Обидва голи були забиті у другому таймі: на 54-й хвилині удар Бернарду Сілви з меж штрафного прийшовся точнісінько у правий нижній кут, а на 66-й Лерой Сане з передачі Рахіма Стерлінга пробив під ближню стійку – м'яч від коліна Де Хеа влетів у ворота. Олександр Зінченко розпочав гру в основному складі та провів повний матч.

Манчестер Сіті впевнено переміг Манчестер Юнайтед, зробивши вагому заявку на чемпіонство – Зінченко відіграв повний матч

Телетрансляція поєдинку була доступною на каналі "Футбол 2", текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Стартові склади

Манчестер Юнайтед: Де Хеа – Дарміан, Смоллінг, Ліндельоф, Шоу – Янг (к), Фред, Погба, Перрейра – Лігнард, Рашфорд

Запасні: Ромеро, Далот, Мата, Матіч, Санчес, Лукаку, Марсьяль

Манчестер Сіті: Едерсон – Вокер, Компані (к), Ляпорт, Зінченко – Д. Сілва, Фернандіньо, Гюндоган – Б. Сілва, Агуеро, Стерлінг

Запасні: Муріч, Даніло, Сане, Марез, Отаменді, Жезус, Фоден

Сульшер сказав, що команда Гвардіоли багато фолить – каталонець обурився, але Сіті справді лідер сумнівного рейтингу