Жахливі фейли Варана у відеоогляді матчу – Манчестер Сіті – Реал – 2:1

8 серпня 2020 Читать на русском

Манчестер Сіті здолав Реал у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті – Реал на "Футбол 24".

Манчестер Сіті відкрив рахунок вже на 9 хвилині поєдинку завдяки помилці Рафаеля Варана. Француз отримав м'яч біля штрафного майданчика Реала, а потім надто довго вирішував, що робити далі. Жезус набіг, забрав шкіряного і прострілив на Стерлінга – 1:0

Манчестер Сіті переграв Реал і пробився в 1/4 ЛЧ – команда Зінченка дуже близька і до півфіналу

Реал зміг відповісти в середині тайму. Родріго Гоїс на правому фланзі розібрався з Канселу і виконав чудову подачу на Бензема. Форвард "вершкових" використав свій шанс.

Команди обмінялися гострими моментами в другій половині, але вирвати перемогу пощастило Ман Сіті. Варан вкотре невпевнено зіграв у захисті, фактично вивівши Жезуса на рандеву з Куртуа – 2:1.