Манчестер Сіті без Зінченка здолав Саутгемптон, Лестер та Евертон вийшли до наступного етапу Кубка ліги

30 жовтня 2019 Читать на русском

В 1/8 фіналу Кубка англійської футбольної ліги відбулось п’ять поєдинків. Рахунок та звіт про матчі читайте на "Футбол 24".

Голи: Отаменді, 20, Агуеро, 38, 56 – Стівенс, 75

Оксфорд Юнайтед – Сандерленд – 1:1 (4:2 – пен.)

Голи: Холл, 25 – Макналті, 78

Зінченко: Відновлення йде повним ходом – скоро повернуся на поле

У 1/8 фіналу Кубку англійської ліги відбулось 5 поєдинків. Лестер на виїзді впевнено переміг представника Першої ліги Бертон, а Евертон лише на останніх хвилинах завдяки голам Холгейта та Рішарлісона спромігся переграти аутсайдера Прем’єр-ліги Уотфорд 2:0.

Середнякии Другої ліги Кроулі та Колчестер влаштували гольову феєрію – на 20-й хвилині господарі вийшли вперед, та вже за дві хвилини Колчестер рахунок у матчі зрівняв, а у другому таймі забив ще двічі і вийшов у наступний раунд змагань. Нагадаємо, у попередньому раунді саме Колчестер спромігся вибити з турніру Тоттенхем.

Уболівальник вгадав точний рахунок рекордного розгрому в історії АПЛ – він збільшив свій виграш у 350 разів

Команда нашого Олександра Зінченка без проблем розібралась з аутсайдером АПЛ Сандерлендом – забивши тричі, "містяни" лише наприкінці поєдинку дозволили супернику один гол відквитати. Українець участі у матчі не брав – він продовжує відновлюватись після травми коліна.

Представники Першої ліги Оксфорд та Сандерленд основний час закінчили бойовою нічию 1:1. Додатковий час минув без голів, а у серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились господарі – вони зуміли реалізувати чотири одинадцятиметрових, в той час як суперник двічі схибив.

Лунін завітає до Барселони, черговий топ-іспит для Маліновського, битва титанів в Англії – топ-матчі євромідвіку