Асист конкурента Зінченка і гол в стилі кунг-фу від Гюндогана у відеоогляді матчу Манчестер Сіті – Астон Вілла – 3:0

26 жовтня 2019 Читать на русском

Манчестер Сіті розгромно переміг Астон Віллу у 10 турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті – Астон Вілла.

Перший тайм закінчився нулями попри достатню кількість небезпечних моментів у обох команд. Головні події відбулися після перерви.

Гвардіола пояснив, як вирішить проблему відсутності Зінченка – три опції для заміни травмованого українця

Не минуло й хвилини після виходу гравців з роздягалень, а Стерлінг вже приймав вітання від своїх партнерів. Згодом де Брюйне збільшив перевагу "містян" – бельгієць отримав передачу від Бенжамена Менді (француз вийшов на лівому фланзі захисту замість Олександра Зінченка), і хитро закрутив м'яч у ворота гостей.

Розгром Астон Вілли довершив Ілкай Гюндоган, з льоту пробивши у стилі, який нагадав бойові мистецтва – 3:0.

Манчестер Сіті не без проблем розгромив Астон Віллу – конкуренти Зінченка отримали ігрову практику