Манчестер Сіті – Борусія Д: Гвардіола відзначив головну помилку "містян"

7 квітня 2021 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола поділився враженнями від першого матчу в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Борусії Д.

"Ми поїдемо в Дортмунд за перемогою. У першому таймі ми не найрозумнішим чином поводилися з м'ячем. У другому таймі ситуація покращилася, у нас було 2-3 вірних моменти за рахунку 1:0. Борусія – типовий клуб Ліги чемпіонів. Вона багато років бере участь в цьому турнірі і знає, що робити. Ми поїдемо до них додому, щоб забити.

Манчестер Сіті – Борусія Д – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Ми робимо все поступово. Ми хотіли виграти сьогоднішню гру, а зараз поїдемо до Німеччини і спробуємо там перемогти. Ми не дивимося далеко вперед – завжди на наступну гру", – наводить слова Гвардіоли офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Манчестер Сіті на останніх хвилинах вирвав перемогу над Борусією (2:1). Матч-відповідь відбудеться вже за тиждень, 14 квітня.

Ман Сіті – Борусія Д: Гвардіола ризикує крахом в ЛЧ і називає винуватців, Холанд вбиває, великий шанс Зінченка