Маліновський забив розкішний гол за Аталанту – відео шедевру українця

8 лютого 2020 Читать на русском

Півзахисник Аталанти Руслан Маліновський результативно провів 23-й тур Серії А проти Фіорентини (1:2).

Українець не потрапив до стартового складу бергамасків, але з'явився на полі у другому таймі, замінивши Пашаліча.

Пірло, Бонєк та президент Маліновського поповнили Зал слави італійського футболу

Маліновському знадобилося лише 6 хвилин, щоб результативно довести Гасперіні, що вартий більшої уваги від тренера. Руслан скористався асистом Гомеса і вивів Аталанту вперед, потужно пробивши з-за меж штрафного.

Додамо, що це перший гол хавбека у 2020-у році, востаннє він забивав Болоньї 12 грудня. Всього у нинішньому сезоні Маліновський провів за Аталанту 20 матчів в Серії А, в яких забив 3 голи та віддав 2 асисти.

Маліновський забив гол на виїзді і став героєм у Серії А – Аталанта зняла 27-річне прокляття завдяки творінню українця