Мадзаррі пішов у роздягальню, не чекаючи фінального свистка – тренер Наполі вважає, що суддя "вбив" його команду

23 січня 07:30 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Головний тренер Наполі Вальтер Мадзаррі відмовився від спілкування з пресою після поразки від Інтера (0:1) у матчі за Суперкубок Італії.

Суперкубок Італії
завершено
-

Мадзаррі був обурений суддівством Антоніо Рапуано. На 60-й хвилині матчу головний арбітр матчу за Суперкубок Італії вилучив з поля форварда "адзуррі" Джованні Сімеоне за грубий фол проти Франческо Ачербі – протягом шести хвилин аргентинець заробив дві жовті картки. Як інформує Gazzetta dello Sport, поки Рапуано вилучав Сімеоне, Вальтер Мадзаррі стрибав по брівці та кричав на весь стадіон: "Ганьба! Ганьба!"

"Справа Меньяна": в Італії ідентифікували вболівальника-расиста, його здали свої ж

На цьому справа не закінчилася. Після гола Лаутаро Мартінеса на 90+1-й хвилині тренер Наполі покинув технічну зону і пішов у роздягальню, не чекаючи фінального свистка. Після гри Мадзаррі, як і весь Наполі, вирішив зберігати мовчання – чемпіони Італії відмовилися від спілкування з пресою. Цю функцію взяв на себе тільки президент клубу Ауреліо Де Лаурентіс.

Інтер виграв Суперкубок Італії, дотиснувши Наполі у доданий час – Лаутаро приніс трофей, Індзагі увійшов в історію