Луїс Енріке спантеличив журналістів відповіддю на запитання про Мбаппе – з лідера ПСЖ продовжують знущатися

10 березня 18:36 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке продовжує майстерно ухилятися від питань про Кіліана Мбаппе.

Наставник парижан залишив французького феномена на лаві запасних в матчі проти Реймса (2:2). Це вже четвертий матч поспіль, коли нападника або тримають у запасі, або заміняють раніше, ніж пролунає фінальний свисток. Кіліан Мбаппе з'явився на полі у другому таймі, зігравши лише 15 хвилин. Після гри Луїс Енріке не уник питань про нападника і його ігровий час, але зумів не відповісти на них.

Луїс Енріке продовжує виховувати Мбаппе – ПСЖ не виграв третій матч поспіль

"Кіліан Мбаппе – неймовірний гравець. Я бажаю йому всього найкращого. Це було не ваше запитання, але це моя відповідь. Ось як це працює", – заявив іспанець в ефірі Prime Video.

Нагадаємо, що ПСЖ перебуває наразі на першому місці у турнірній таблиці Ліги 1 з 56 очками. Брест відстає на 10 пунктів.

Кіліан Мбаппе у поточному сезоні у чемпіонаті забив за парижан 21 гол у 23 матчах.

Ланс обійшов Фонсеку і наблизився до зони Ліги чемпіонів, обігравши переслідувача ПСЖ, Ліон здобув важливу перемогу