"Лудогорець нас покарав": голкіпер Шахтаря розчарований невиконаною настановою Каштру

24 січня 2021 Читать на русском

Воротар "гірників" Євген Гриценко прокоментував втрачену перемогу над Лудогорцем (2:2) у другому спарингу на зборах.

Товариські матчі
завершено
-

"Більшу частину матчу ми контролювали м’яч, створили більше моментів і непогано проявили себе. Проте, дві прикрі помилки не дозволили виграти, хоч візуально виглядали значно краще й прагнули перемогти.

"Упродовж п'яти хвилин ми не були Шахтарем": Сіпріано – про прикру нічию з Лудогорцем

Пропущені м'ячі? Бувають такі моменти в матчах, коли ти трохи втрачаєш концентрацію. І сьогодні суперник саме й покарав нас за хвилинну розслабленість. Цього допускати не можна.

Настанова від тренерського штабу? Домінувати й перемагати. Головне – виграти, аби повернути переможний тонус, але ми із завданням не впорались. За грою виглядали непогано.

Тренування важкі, даються нам досить складно. Але через ігри, через такі навантаження після великої перерви й слід входити в сезон – це допомагає у виконанні завдань", – цитує Гриценка офіційний сайт Шахтаря.

Шахтар втратив перемогу над Лудогорцем, пропустивши двічі за три хвилини – Коноплянка забив, головна проблема залишилася