Ліверпуль у божевільному матчі не зміг перемогти клуб другої Бундесліги – Салах та Нуньєс оформили по хет-трикуfire

24 липня 2023 Читать на русском

"Червоні" також готуються до старту нового сезону – підопічні Юргена Клоппа видали феєричний матч проти німецького Гройтер Фюрта.

Товариські матчі.

Гройтер Фюрт – Ліверпуль – 4:4

Голи: Грін, 47, Петков, 67, Зіб, 74, 77 – Діас, 22, Нуньєс, 50, 59, Салах, 89

Клопп вирішив випробувати різні склади в кожному з таймів, розбавивши гравців основи з молоддю "червоних". Єдиний гол у першій половині забив Діас у досить ефектній манері, розібравшись з захистом на маленькому клаптику поля, та пробивши у дальній кут.

Лунін отримав невтішний вердикт в Іспанії за матч проти Мілана: "Цього поки що недостатньо, щоб бути воротарем Реала"

По перерві Гройтер Фюрт зрівняв рахунок, але Дарвін дуже швидко вивів мерсисайдців вперед з асисту Салаха. Уругваєць на 59 хвилині оформив дубль – гольова передача знову від Мохамеда. Проте, Гройтер Фюрт видав ударну 10 хвилинку, забивши тричі з 67 по 77 хвилини. Але Ліверпуль врятувався наприкінці гри – тепер уже Нуньєс асистував Салаху, кожен з форвардів оформив по 3 результативні дії.

Реал з Луніним влаштував божевільний камбек з Міланом – іспанці вирвали перемогу з 0:2, українець відіграв без замін