Ліверпуль розкрив деталі травми ван Дейка – захисник вибув на невизначений термін

18 жовтня 2020 Читать на русском

Оборонець мерсисайдців Вірджил ван Дейк не допоможе команді Юргена Клоппа протягом тривалого періоду.

Як відомо, у матчі АПЛ проти Евертона (2:2) голкіпер "ірисок" Джордан Пікфорд жорстко "в'їхав" у ван Дейка, після чого нідерландцю довелося покинути поле вже на 6-й хвилині матчу.

Драматична кінцівка з "VAR-пограбуванням" у відеоогляді дербі Евертон – Ліверпуль – 2:2

Сьогодні, 18 жовтня, офіційний сайт Ліверпуля повідомив, що у гравця діагностували пошкодження зв'язок коліна. 29-річному оборонцю знадобиться хірургічне втручання, після чого Вірджил приступить до реабілітації – точні терміни відновлення наразі невідомі.

Зауважимо, що у цьому сезоні ван Дейк взяв участь у п'яти поєдинках англійської першості та забив один гол. Захисник був незамінним гравцем Ліверпуля і у чемпіонському сезоні АПЛ 2019/20 – провів всі 38 матчів, відзначився 5 голами та одним асистом.

Челсі з голами Вернера і Хаверца не втримав перемогу над Саутгемптоном, Евертон та Ліверпуль розійшлися миром