Лілль у захоплюючому поєдинку врятував нічию з Метцом, Бордо несподівано програв новачку Ліги 1, Марсель здійснив камбек

9 серпня 2021 Читать на русском

Відбулась низка матчів першого туру чемпіонату Франції. Читайте звіти поєдинків на Футбол 24.

Голи: Перес, 30 (аг.), Лаборд, 34 – Ундер, 68, Пайє, 75, 80

Кухаревич дебютував з гідної поразки від ПСЖ, Ліон втратив очки у першому ж матчі сезону: Ліга 1

Чинний чемпіон Ліги 1 Лілль ледь не зазнаві фіаско у матчі з Метцом. На старті другого тайму господарі перемагали "догів" з рахунком 3:1, але гостям все ж вдалось вирвати нічию. Останній гол Бурак Їлмаз забив аж на 7-й доданій хвилині.

Ще одна сенсація трапилась у Бордо, де місцева команда приймала новачка турніру Клермон. Гості не церемонились з іменитим клубом і відвантажили господарям два м'ячі без відповіді.

Монпельє та Марсель потішили глядачів видовищним трилером. Господарі у першому таймі шокували суперника двома голами, і, здавалось, перемога не втече від Монпельє. Проте гравці Марселя знайшли в собі сили переламати гру і після перерви тричі вразили ворота суперника та вирвали три очки.

В інших поєдинках Ренн та Ланс розписали нічию, з таким же результатом завершився двобій Сент-Етьєна та Лор'яна, Анже на виїзді здолав Страсбур, а Ніцца з Реймсом вирішили голів не забивати.

Мессі дав останню прес-конференцію в Барселоні – про контракт, зменшення зарплати, ПСЖ і цілі на майбутнє