Ліга Європи: Олімпіакос сенсаційно вибив Арсенал, Манчестер Юнайтед розгромив Брюгге, Аякс покинув турнір

27 лютого 2020 Читать на русском

Відбулись матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Шахтар завоював божевільну нічию на полі Бенфіки та пробився в 1/8 Ліги Європи

Сенсація трапилась на Емірейтс. Гравці Олімпіакоса голом перевели гру у овертайм. На 113-й хвилині Обамеянг шедевральним голом змусив шаленіти трибуни лондонців, але радість була передчасною. Перед фінальним свистком греки примудрились вирвати перемогу, а з нею і путівку в 1/8 фіналу турніру.

Півфіналіст минулорічного розіграшу Ліги чемпіонів не зумів пройти перший раунд плей-офф Ліги Європи. Аякс переміг Хетафе у матчі-відповіді, але за сумою двох зустрічей саме іспанці проходять далі.

Лудогорець шокував Інтер швидким голом, але досить швидко "нерадзуррі" вирівняли становище, а потім і взагалі вийшли вперед. Італійці крокують далі у турнірі.

Брюгге розписав амбітну нічию (1:1) з МЮ в першому матчі, проте під час другої зустрічі все стало на свої місця і манкуніанці відвантажили супернику 5 м'ячів. Едуард Соболь провів поєдинок на гостьовій лаві запасних.

Севілья вирішила сильно не напружуватись у матчі проти ЧФР Клуж. Іспанці скористались перевагою виїзного гола у першій зустрічі та пройшли румунську команду.

Селтік несподівано у рідних стінах поступився Копенгагену і дозволив данцям пробратись в 1/8 фіналу турніру. Український хавбек шотландської команди Мар'ян Швед традиційно не потрапив до заявки на матч.

Ліга Європи: Талант Байєра знищив Порту, Вольфсбург покарав кривдника Динамо, Еспаньйол поступився Вулверхемптону