Ліга націй: Македонія розгромила Гібралтар, Ліхтенштейн зіграв внічию з Вірменією

19 листопада 2018 Читать на русском

Відбулись матчі 6-го туру у дивізіоні D. Македонія без проблем перемогла Гібралтар, Вірменія розписала нічию з Ліхтенштейном.

Вірменія на виїзді протистояла Ліхтенштейну. Гостям швидко вдалось відкрити рахунок завдяки голу Адамян. Господарі спромоглись відновити паритет ще у першому таймі зусиллями Бухеля, який відзначився на 44-й хвилині.

Ліга націй: Нідерланди врятували нічию в матчі з Німеччиною та вийшли в плей-офф турніру

Відразу по перерві господарі вийшли вперед. Точний удар по воротах вірмен вдався Хаслеру. Під завісу другого тайму Карапетян врятував збірну Вірменії від поразки. В підсумку 2:2 бойова нічия Ліхтенштейна та Вірменії.

У іншому матчі квартету македонці каменя на камені не залишили від Гібралтару. Бардхі відкрив рахунок на 27-й хвилині зустрічі. По перерві забити вдалось Трайковскі та Нестеровскі, який оформив дубль.

Ліга націй: Словаччина програла Чехії та вилетіла у дивізіон С, Данія та Ірландія розійшлись миром