Ліга конференцій: Вест Хем у вольовому стилі захопив лідерство, Славія Качараби не забила пенальті в доданий час

9 вересня 2022 Читать на русском

У четвер, 8 вересня, стартував груповий турнір Ліги конференцій 2022/23. Рахунок і огляд матчів у групах B, F та G читайте на "Футбол 24".

Нереалізований пенальті: Провод, 90+3

Вест Хем пропустив першим від Стяуа в поєдинку групи B. "Молоти" дотиснули суперника лише в другому таймі. Боуен з пенальті, новачок Емерсон і Антоніо принесли команді Мойєса вольову перемогу і лідерство в групі.

Ліга конференцій: Фіорентина сенсаційно втратила очки, Клуж врятувався в доданий час, тріумф Башакшехіра в Шотландії

Славія Прага в матчі групи G швидко забила Сівасспору, але і отримала гол у свої ворота ще в першому таймі. Українець Тарас Качараба відіграв перший тайм і був замінений, а на останніх хвилинах гри його команда могла вирвати перемогу. Чехи отримали право на пенальті, який не реалізував Провод. 1:1 – у всіх 4-х команд квартету по одному балу.

Поєдинки квартету F Шемрок Роверс – Юргорден і Мольде – Гент завершилися нульовими нічиїми.

Фенербахче дотиснув Динамо на 90+3 – шедевр українців, серйозна травма лідера киян і хамство фанатів Путіна в матчі ЛЄ