Ліга чемпіонів: Михайліченко розгромно дебютував за Динамо З, батько поступився синуlight

26 липня 2023 Читать на русском

Сьогодні відбулись ще 4 матчі другого раунду кваліфікації ЛЧ. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Голи: Ларссон, 1, Фальк, 32

Богдан Михайліченко лише вчора офіційно приєднався до загребського Динамо і поки змушений задовольнитися місцем у запасі. Партнери дуже впевнено розібралися з Астаною.

Ліга чемпіонів: Галатасарай зганьбився в Литві, ГІК реактивним голом обіграв Мольде

Погром розпочав Шпікіч, а потім глядачі стали свідками бенефісу Луки Іванушеца. За попередні 25 матчів в ЛЧ вінгер Динамо міг похизуватися одним голом, зате тепер гримнув відразу хет-триком. Михайліченко вийшов на фінальні 20 хвилин, щоб зафіксувати "сухий" розгром. 4:0 – матч у Казахстані виглядає формальністю.

У парі Серветта та Генка інтриги значно більше. Суперники обмінялися голами, тому все вирішить зустріч в Бельгії. Братиславський Слован прийматиме Зріньскі з мінімальною перевагою. Все завдяки точному удару ганця Шарані Зуберу.

Копенгаген організував собі ще більший гандикап на виїзді. Данці приголомшили Брейдаблік голом на першій хвилині, а до перерви закріпили успіх. Цікавою особливістю цієї пари є сімейне протистояння. Головний тренер Брейдабліка Оскар Торвальдссон поступився сину Оррі Оскарссону, який відіграв 20 хвилин за Копенгаген.

СК Дніпро-1 зазнав болісної поразки у дебютному матчі в ЛЧ, пропустивши три голи від Панатінаїкоса