Ліга чемпіонів: Легія і Алашкерт пройшли в наступний раунд, Кайрат вибив з турніру Маккабі Хайфу

14 липня 2021 Читать на русском

Відбулись ще два поєдинки першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів-2021/22: у мережі з'явились перші фото м'яча турніру

Екс-нападник Монако Вагнер Лав вже на 10-й хвилині вивів Кайрат вперед, а після перерви господарям вдалось подвоїти свою перевагу і забрати свою путівку у наступний раунд турніру. Варто відзначити, що до першої зустрічі цих суперників саме гравці Маккабі вважались мінімальними фаворитами цього протистояння.

У паралельному матчі вірменський Алашкерт та валлійський Коннас-Кі не змогли визначити сильнішого в основний час. Єдиний гол у зустрічі був забитий в овертаймі, який пропустив вірменів у наступний тур.

Нефтчі не дав шансу грузинському Динамо на камбек і повторив результат першої гри (2:1). Азербайджанці впевнено крокують далі.

Екс-команда динамівця Артема Шабанова Легія на класі розібралась з норвезьким Буде-Глімт. Поляки здобули дві перемоги у двох матчах і очікують на наступного суперника.

Ліга чемпіонів: Шахтар Григорчука програв Лудогорцю з Пластуном, Ференцварош українців взяв Косово, успіх Вернидуба